همکاری با ما

خوب شو دارای تمام مجوزهای مورد نیاز فعالیت در حوزه ی درمان و مراقبت در منزل از دانگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی میباشد.

خوب شو برای تامین نیاز های درمانی بیماران خود ، نیازمند تکمیل کادر درمانی مجرب از همکاران : پزشک ، پرستار ، ماما ، فیزیوتراپیست ، کمک بهیار و سایر رشته های پیراپزشکی می باشد.

با توجه به نیازهای متعدد تاسیس مطب یا کلینیک شخصی ، هدف خوب شو رفع دغدغه های کادر درمان ، برای ارائه ی هرچه بهتر و کال تر خدمات به بیماران است.

همکاران ما میتوانند در هر ساعتی خارج از شیفت های معمول خود ، در زمان دلخواهشان درخواست های آنلاین مربوطه را پیگیری و قبول کرده و به ارائه ی خدمت بپردازند.

کادر درمان خوب شو پس از انجام مصاحبه ی حضوری و بررسی ویژگی ها ، علاقه مندی ها و توانمندی های هر یک از ایشان، انتخاب شده اند و ما مثل یک خانواده ی بزرگ همواره با ایشان در تعامل هستیم و از تجربیات و نظراتشان برای ارتقا سطح کیفی مجموعه ی خود بهره مند میشویم.

ایشان پایبند به همه ی اصول اخلاقی و حرفه ای هستند و مانند همه ی پزشکان و پیراپزشکان این مرز و بوم ، دغدغه ی ارتقا سلامت جامعه را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی همکاری با ما تماس بگیرید.