سیستم آنلاین ارائه خدمات درمانی در منزل راه اندازی شد

سید بهنام سیدین مدیر عامل يک شركت پزشكى با اشاره به آغاز بکار نخستین سیستم آنلاین ارائه خدمات درمانی در منزل در قالب يک اپلیکیشن برای شهروندان تهرانی، گفت: این خدمات برای اولین بار است که در کشور ارائه می‌شود و از وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مجوز فعالیت دریافت کرده است.

وی با عنوان این مطلب که این اپلیکیشن فرصت‌های جدید شغلی برای همکاران پزشک، پرستار، ماما، بهیار، فیزیوتراپیست، تکنسین آزمایشگاه فراهم کرده است، به عنوان نمونه به ارائه خدمات مامایی برای زنان باردار اشاره کرد و افزود: یکی از مخاطبان ما، مادران باردار خواهند بود که نیازمند معاینات دوره ای بارداری و پس از زایمان هستند.

سیدین ادامه داد: همکاری کادر درمان می تواند در هر ساعت از شبانه روز و بدون محدودیت مکانی صورت پذیرد.

وی تاکید کرد: البته در فاز بعدی قرار است داروخانه ها، آزمایشگاه ها و همچنین بیمارستان ها نیز در این فضای خدماتی قرار بگیرد.

کاهش زمان و هزینه‌های ارائه خدمت به بیماران با برنامه ایرانی

به گفته سیدین، هدف از راه اندازی این اپلیکیشن، کوتاه کردن زمان و هزینه های ارائه خدمت به بیماران و افزایش درآمد همکاران با این شیوه نوین کارآفرینی است.

وی ادامه داد: پزشکان و پرستاران و تمامی کادر درمانی، می توانند بعد از مراجعه حضوری و مصاحبه، به صورت آنلاین، همکاری و ارائه خدمت کنند.

وی در ادامه به مزیت های ارائه خدمات درمانی از طریق این برنامه اشاره کرد و افزود: یکی از ویژگی های این برنامه، این است که انتخاب کادر درمان براساس شخصیت بیمار صورت می گیرد. در واقع، ما با ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی کادر درمان، آن ها را با بیماران متقاضی خدمت هماهنگ می‌کنیم.

سیدین افزود: یکی دیگر از مزیت های همکاری آنلاین، این است که ما تمامی هزینه های ایاب و ذهاب کادر درمان در هر نقطه شهر را پرداخت می‌کنیم.

وی گفت: همچنین، یکی دیگر از مزیت های این برنامه این است که شماره موبایل بیمار و کادر درمان به هیچ عنوان قابل رویت نبوده و افراد فقط از طریق این برنامه فعالیت خواهند داشت.

سیدین به امتیاز دیگر این برنامه اشاره کرد و افزود: برای تامین امنیت کادر درمان، با پلیس ۱۱۰ در ارتباط هستیم و اگر اتفاقی برای کادر درمان رخ دهد، موضوع بلافاصله از پلیس ۱۱۰ پیگیری می شود.

یک دیدگاه